Služby


Servis a oprava oken a dveří

  • Provádíme servis a opravy oken v regionu Plzeň a okolí. Seřízení a promazání kování špatně fungujících oken a dveří nebo výměnu rozbitého kování značek Roto, Maco, G-U, Sigenia, Schüco nebo Winkhaus. Promazání nebo výměnu těsnění oken. 
  • Montáž bezpečnostních prvků na okna. Zamykací kličky zabraňují posunutí kováním z vnější strany. Osazení magnetů pro elektronické zabezpečení EZS.

různé druhy plastových oken

 

Montáž příslušenství na okna a dveře

Montáž okenních klik secustic, zamykacích kliček, dveřních bezpečnostních klik. Montáž omezovačů otevírání balkonových dveří.


Montáž stínící techniky

Montáž žaluzií, látkových rolet, sítí proti hmyzu od zaměření až po montáž.  Široký výběr barev lamel a látek i pro náročného zákazníka. 

žaluzie   žaluzie   žaluzie

Montáž doplňků na střešní okna

Montáž žaluzií a rolet pro střešní okna typu Velux, Roto a Fakro a ostatní typy střešních oken.


Oprava žaluzií 

U starších typů žaluzií často odchází některé komponenty jako například  řetízek,  saturna, držáčky, atd. Ty jsme schopni nahradit novými díly nebo se pokusíme žaluzii opravit bez pomoci nových dílů. 


Lankový ovladač oken

Lankový ovladač oken je jednodušší typ okenních otvíračů. Funguje bez sebemenších problémů, i když na první pohled nepůsobí příliš bytelně ve srovnání s pákovým ovladačem. Není nutné montovat vedení ovladače na zeď jako je u pákových ovladačů. Lankový ovladač se montoje pouze na okno. V rohu je vyvenden provázek z pevného materiálu, kterým se okno tahem otevírá i zavírá. Lanko může být až 6 metrů dlouhé.

lankový ovladač oken


Klikněte zde pro úpravu nadpisu

Klikněte zde pro úpravu textu.